PROQRAM

15:00 Sənədli film:"Super vulkan"1
15:45 Serial:"Yad gəlin"
16:30 "Başımıza gələnlər" (Yumor)
17:00 Sənədli film:"Mənim adım Ələkbər"
17:40 "Nənəmin boğçası" (Uşaq verilişi)
18:00 "Xəbərlər" (İnformasiya buraxılışı)
18:15 "Bizimkilər - Sərhəd Quliyev"
18:45 "Ağ qara"
19:45 "Adımız sanımızdır - Bərduşad "
(Azərbaycan kəndləri)
20:00 "Həyatın sirri"
20:30 "100% futbol" (İdman proqramı) canlı
21:00 Bədii film:"Bornun şəxsiyyəti"
23:00 Bədii film:"Lənətlənmişlərin məskəni"
2:00 Bədii film:"Məğlubedilməz" 1
4:30 Bədii film:"Cənab Semptimin restoranı"
Vaxt                      Verilişin adı
6:00 Bədii film:"Onuncu krallıq " 1
7:30 Bədii film:"Harri Potter və fəlsəfə daşı"
10:00 "Bu səhər" (İnformasiya buraxılışı) canlı
12:00 "Fatehlər -Uinston Çerçil" (Tarixi şəxsiyyətlər)
12:45 Sənədli film:"Bakının dağlı məhəlləsi"
13:00 "Xəbərlər" (İnformasiya buraxılışı)
13:10 Bədii film:"Lemoni Sniket 33 bədbəxtlik_Körpə elf"
15:00 Sənədli film:"Super vulkan"2
15:45 Serial:"Qara günəş"
16:30 "Duzsuz" (Yumor)
16:55 Sənədli film:"Şəki-Tarixin naxışları"
17:40 "Nənəmin boğçası" (Uşaq verilişi)
18:00 "Xəbərlər" (İnformasiya buraxılışı)
18:15 "Elin adamı -Təranə Abdullayeva"
18:45 "Ağ qara"
19:45 "Adımız sanımızdır - Mingəçevir "
(Azərbaycan kəndləri)
20:00 "Həyatın sirri"
20:30 "Əslində mən"
21:00 Bədii film:"Milletin xezinesi"
23:00 Bədii film:"İndi əsl vaxtdır"
1:45 Sənədli film:"İlk həyat-Yaradılma"
2:30 Bədii film:"Məğlubedilməz " 2
4:30 Bədii film:"Beləliklə Tanrı qadını xəlq etdi"
Vaxt                      Verilişin adı
6:00 Bədii film:"Onuncu krallıq " 2
7:20 Bədii film:"Harri Potter və sirli otaq"
10:00 "Bu səhər" (İnformasiya buraxılışı) canlı
12:00 "Fatehlər - Şeyx Şamil" (Tarixi şəxsiyyətlər)
12:50 Sənədli film:"Elin sazı-elin sözü"
13:00 "Xəbərlər" (İnformasiya buraxılışı)
13:10 Bədii film:"Sonuncu Maqikan"
14:45 Sənədli film:"Super dəstə-Təbiətin qəribə yürüşü"
15:45 Serial:"Dədə malı"
16:30 "Özümüz" (Yumor)
17:00 Sənədli film:"Sufilər"
17:40 "Nənəmin boğçası" (Uşaq verilişi)
18:00 "Xəbərlər" (İnformasiya buraxılışı)
18:15 "Bizimkilər - Urfan Abbasov"
18:45 "Ağ qara"
19:45 "Adımız sanımızdır - Bico "
(Azərbaycan kəndləri)
20:00 "Həyatın sirri"
20:30 "Balıqçı"
21:00 Bədii film:"Aclıq oyunları " 1
23:20 Bədii film:"Ölümdən sonrakı həyat"
1:00 Sənədli film:"Görünməmiş zəlzələ-Yaponiya"
2:00 Bədii film:"Məğlubedilməz " 3
4:00 Bədii film:"Monqol"
Vaxt                        Verilişin adı
6:00 Bədii film:"Onuncu krallıq " 3
7:30 Bədii film:"Harri Potter və Azkaban əsiri"
10:00 "Bu səhər" (İnformasiya buraxılışı) canlı
12:00 "Fatehlər - Benito Mussolini" (Tarixi şəxsiyyətlər)
12:45 Sənədli film:"Əlincə qalası"
13:00 "Xəbərlər" (İnformasiya buraxılışı)
13:10 Bədii film:"Gənc əjdaha ovçusunun məcaraları"
14:45 Sənədli film:"Super dəstə-Təbiətin möcüzəli yürüşü"
15:45 Serial:"Baldız"
16:30 "Başayaq" (Yumor)
17:00 Sənədli film:"Qanadlı xatirələr"
17:40 "Nənəmin boğçası" (Uşaq verilişi)
18:00 "Xəbərlər" (İnformasiya buraxılışı)
18:15 "Elin adamı - Sabir Qarayev"
18:45 "Ağ qara"
19:45 "Adımız sanımızdır -  Borsunlu, Rəhimli"
(Azərbaycan kəndləri)
20:00 "Həyatın sirri"
20:30 "Bir mahnının tarixçəsi"
21:00 Bədii film:"Aclıq oyunları 2-Qoy alovlansın"
23:30 Bədii film:"Ballistik Eks Severə qarşı"
1:00 Sənədli film:"Kainatda bizdən başqa kimsə var?"
2:00 Bədii film:"Məğlubedilməz " 4
4:00 Bədii film:"Yüksək hərarət"
Vaxt                        Verilişin adı
6:00 Bədii film:"Onuncu krallıq " 4
7:30 Bədii film:"Harri Potter və Od kuboku"
10:00 "Bu səhər" (İnformasiya buraxılışı) canlı
12:00 "Fatehlər - İkinci Nikolay" (Tarixi şəxsiyyətlər)
13:00 "Xəbərlər" (İnformasiya buraxılışı)
13:10 Bədii film:"Varlı Riçi"
14:45 Sənədli film:"Təbiət qüvvələri"
15:45 Serial:"Atılmışlar"
16:30 "Elin gözü" (Yumor)
17:00 Sənədli film:"Uğur məktəbi"
17:40 "Nənəmin boğçası" (Uşaq verilişi)
18:00 "Xəbərlər" (İnformasiya buraxılışı)
18:15 "Bizimkilər -Yusif Ələkbərov "
18:45 "Ağ qara"
19:45 "Adımız sanımızdır -Qaleybugurd  "
(Azərbaycan kəndləri)
20:00 "Aynamız"canlı
20:30 "Bələdçi"
21:00 Bədii film:"Aclıq oyunları 3-Alaycı quş"
23:00 Bədii film:"Təmkin"
0:30 Sənədli film:"Planetin ən təhlükəli yeri"
1:30 Bədii film:"Məğlubedilməz "5
3:15 Bədii film:"Dəyişmə "
5:15 Sənədli film:"Təbiət-Fəlakətin anatomiyası"
Vaxt                        Verilişin adı
6:00 Bədii film:"Zoluşka üçün 3 qoz"
7:30 Bədii film:"Harri Potter və Feniksin ordeni"
10:00 Tamaşa:"Aylı gecə"
11:30 El bizim, sirr bizim
12:30 Sənədli film:"Azərbaycan qalaları-
Şimal Müdafiə sədləri"
13:00 "Xəbərlər" (İnformasiya buraxılışı)
13:10 Bədii film:"Cəsus uşaqları 3-Oyunn bitdi"
14:45 Bədii film:"Robinzon Kruzo" 1,2
18:00 "Xəbərlər" (İnformasiya buraxılışı)
18:15 "İndiki zaman"
19:00 "Xəyaldan gerçəyə"
19:15 Sənədli film:"İsmipünhan"
20:00 Sənədli film:"Arzularını çəkən rəssam"
20:15 "Dostun köhnəsi"
21:15 "Zəfər yolunda" (MAXE-Rasim Əmrahov)
21:30 Sənədli film:"Naqoyqatsi"
23:00 Bədii film:"Kosmik stansiya 76"
0:45 Bədii film:"Qız və canavarlar"
2:45 Sənədli film:"Qədim xalqlar nəyi bilirdilər
-Çinlilər"
3:45 Bədii film:"Yalançı, yalançı"
5:15 Sənədli film:"Kabus Qalleonun sirri"
Vaxt                       Verilişin adı
6:00 Bədii film:"Spid Reyser"
8:00 Bədii film:"Ben 10-Yadplanetlərin hücümu"
9:15 "Çarli Çaplin"
10:00 "Bizim qalereya"
11:00 Tamaşa:"Kişi və qadın"
13:00 Sənədli film:"Bayquşlar gecə ovçuları"
13:45 Bədii film:"Cəsus uşaqları " 4
15:30 Bədii film:"Rob-bi-Qud"
17:30 Sənədli film:"Cavanlıq eleksiri"
18:15 "Köhnə TV"
18:45 "İşdən sonra"
19:00 Sənədli film:"Qanadlanan arzular"
19:30 Unudulmayan ifalar:"Robertino Loretti"
20:00 "Çöldə yaşam öyüdləri"(Arzu Soltan)
20:30 "Elimiz" (Ağdaş)
21:15 "Zəfər yolunda" (Əsgər-Atik İbrahimov)
21:30 Azərbaycan bedii film:"Dalan"
22:30 Bədii film:"Ədviyyatlar şahzadəsi"
0:00 Bədii film:"Əsl sevgi məcarası"
2:00 Sənədli film:"Tufanın gözü"
2:45 Bədii film:"Cəngəlliyə xoş gəlmisiz"
4:30 Bədii film:"Bonni və Klayd"